Afasie.nl

site resolutie:
normaal - groot



afasie vriendelijke versie


AVN op twitter

AVN op facebook


De AVN is gefuseerd met Vereniging Cerebraal en de Nederlandse CVA-vereniging Samen Verder en is opgegaan in Hersenletsel.nl

Klik hier om naar de nieuwe site www.hersenletsel.nl te gaan



Afasieteams
---
Afasieteams - Contactgegevens Afasieteams

Contactgegevens Afasieteams

Enschede
Afasieteam, onderdeel van revalidatiecentrum Het Roessingh in Enschede
Ilona Damen, i.damen@roessingh.nl
053-4875458

Groningen:
Afasieteam Centrum voor Revalidatie-UMCG
Locatie Beatrixoord
Drs. P.J. Links: p.j.links@cvr.umcg.nl

Huizen
Afasieteam De Trappenberg
Drs. A. Punt afasieteam@trappenberg.merem.nl
035 - 69 29 610

Nijmegen
Afasieteam Nijmegen, onderdeel van het revalidatiecentrum van de Sint Maartenskliniek te Nijmegen
Dr. M. (Marina) Ruiter: afasieteamnijmegen@maartenskliniek.nl
024 36 59 157

Rotterdam:
Afasieteam Rijndam Revalidatiecentrum Rotterdam
afasieteam@rijndam.nl
010-2412402

Utrecht:
Afasieteam Revalidatiecentrum De Hoogstraat
Hannelore van der Velden: h.v.d.velden@dehoogstraat.nl

Zwolle:
Afasieteam Zwolle
MariŽlle Zwaga: m.zwaga@vogellanden.nl
038-4981386

Friesland
Afasieteam Revalidatie Friesland
Joost Hurkmans: j.j.s.hurkmans@revalidatie-friesland.nl
0512-389421

Apeldoorn
Anke Harbers: a.harbers@viareva.nl

Amsterdam
Laurien Sietsma: l.sietsma@reade.nl

Breda
Jolanda Kanters: afasie-adviesteam@revant.nl

Eindhoven
Marloes Geraeds: m.geraeds@blixembosch.nl

Hoensbroek
Anita Kleine: a.kleine@adelante-zorggroep.nl